Knihy krve IV-VI

Originální název: Books of Blood IV-VI

BETA Dobrovský - 2009
ISBN: 978-80-7306-401-3

BETA Dobrovský (2009) 978-80-7306-401-3 552

Od obzoru k obzoru se valí pustinou za pomezím našeho bytí přízračné kolony vozů, jež unášejí nekonečný proud loučících se duší. Monotónní tepot jejich kol můžeme zaslechnout v místech, kde je svět narušen, v trhlinách způsobených krutostí, násilím a zkažeností.

Mají své rozcestníky, tyhle dálnice, i mosty a odstavné plochy a mýta. Nechybí tu ani křižovatky.

A právě v místech, kde se prolínají a mísí zástupy mrtvých, může tato hrůzu budící dálnice nejspíš proniknout do našeho světa. Zde je doprava nejhustší a hlasy zemřelých zde znějí nejpronikavěji. Nesčetné množství nohou tu téměř setřelo bariéry, jež oddělují jednu realitu od druhé.

A příběhy z Knih krve jsou jakousi mapou temných dálnic, provázejících duše ze života k neznámým destinacím...

Obsah:

Šestá kniha krve
- Život smrti
- Jak krvácejí kořistníci
- Poslední iluze
- Kniha krve (postskriptum): Na Jerusalem Street (Založil/a: Yellow)

ondrasek
  4. 9. 2013, 20:43
Knihu jsem nedočetl, proto ji nehodnotím. Povídky mě nebavily a při třetí jsem ji odložil, asi jsem nebyl správně naladěn. Možná se k ní ještě někdy vrátím.
ronynka
  4. 11. 2011, 21:00
Tuhle jsem cetla hodne davno. Revoluce tela byla nejlepsi. ASi si ji prectu i ted. Byla fakt dobra. Hodne ctiva.