Pohádky na týden a hrátky každý den

Pohádky na týden a hrátky každý den Originální název: Pohádky na týden a hrátky každý den

Knižní klub - 2008
ISBN: 978-80-242-2047-5

Knižní klub (2008) 978-80-242-2047-5 104

Každé malé dítě už dnes ví, že nejdříve je práce, potom zábava. Práce pro malé děti však musí být hra a zábavu v knížce zcela určitě představuje pohádka. Knížka je určena pro děti od šesti let, ale těm menším určitě mámy nebo tátové pomohou. Všechno se však dá s hrou zvládnout a když se objeví dokonce rádce, jde to skoro samo. Autorka připravila pro děti několik her na každý den v týdnu a na večer jedu pohádku, které dětem přiblíží nejrůznější povolání nebo činnosti např. jaké je to být cukrářem nebo námořníkem. Pro rodiče a děti to může být inspirace a mohou tak pokračovat další dny a týdny, vždyť je tolik her a tolik povolání. Knížku ilustrovala Marcela Walterová a rozhodně se nejedná o první setkání těchto autorek.

Ljuba Štíplová Ljuba Štíplová
*30.04.1930 - †24.09.2009

marta-b
  15. 10. 2012, 23:33
Úžasná knížka plná úkolů a pohádek pro děti, kterou jsme včera dočetly s mojí pětiletou dcerou. Je to moc hezky napsané, plné krásných ilustrací a navíc má knížka kouzlo i tím, že je na každý den v týdnu určena jen jedna pohádka a pár těch úkolů. Malá se na to čtení moc těšila a mělo to prostě svoje kouzlo :o) Určitě doporučuju a hlavně je to paráda, když marodíte jako my. To ten týden doma uteče jako voda :o)
mitulka
  18. 9. 2013, 18:47
Pohádky, které neměly chybu a já se u nich upřímně bavila. Kdo nevěří, ať si knížku přečte, protože paní spisovatelka píše tak zajímavé pohádky, že se u nich člověk zasměje.