Lekce kulturistiky 1

Lekce kulturistiky 1

Nezjištěno / Jiné - 2008
ISBN: 80-86462-24-2

Nezjištěno / Jiné (2008) 80-86462-24-2 47

Už delší dobu jsme se zabývali myšlenkou předložit nejširší veřejnosti ucelený program, který by komplexně pomohl začínajícím cvičencům orientovat se v oblasti kulturistiky a kondičního posilování. Proto jsme se rozhodli všem, kteří nemají ještě v základní metodice tréninku a výživy jasno, podat pomocnou ruku a vytvořit jakousi základní kuchařku pro začátečníky, kterou však budou moci využít i ti, kteří již cvičí delší dobu. Díky tomu vznikla nová edice publikací s názvem LEKCE KULTURISTIKY, jejíž první díl právě vychází, a postupně přijde na řadu i dalších 6 - 8 dílů. Takže jste pevně odhodláni cvičit, nebo stále váháte? Než uděláte konečné rozhodnutí, začtěte se do první LEKCE KULTURISTIKY od zkušeného trenéra a známého autora cvičebních publikací Ing. Jana Smejkala! Věříme, že se pravidelné posilování stane nedílnou součástí vašeho života.