Moderní odstřelovačské pušky

Moderní odstřelovačské pušky

Naše vojsko - 2008
ISBN: 978-80-206-0901-4

Naše vojsko (2008) 978-80-206-0901-4 144

Koch MSG 90 Mauser SP 66 Mauser model 86 Mauser SR 93 Finsko Sako TRG 21 a TRG 41 Sako SSR Mark 1 Francie FR-F1 a FR-F2 PGM model UR „Intervention“ PGM model UR „Commando“ PGM model UR „Hecaté“ Velká Británie Armalon model BGR BMS Milcam HB BMS Snicam Accuracy International L96A1 Accuracy International model „Covert“ Accuracy International model „Super Magnum“ Accuracy International model „Arctic Warfare“ Parker Hale model 82 Parker Hale model 85 Rusko Puška VSS s tlumičem Dragunov SVD Izrael Galil model „Sniper“ Itálie Beretta model „Sniper“ Norsko NM 149 S Rakousko Steyr Anti-Material Gewehr IWS 2000 Steyr SSG 69 Švýcarsko SIG SSG 2000 SIG SSG 3000 SIG SSG SG 550 Srbsko M 76 Jižní Afrika Aerotek NTW 20/14,5 mm AMR Maďarsko Gepard M 1 Gepard M 2 Gepard M 3 USA M-21 M-24 M-40 A1 Grendel S-16 McMillan M-93 McMillan M-92 Barrett M-82 A1 „Light Fifty“ Barrett M-82 A2 Barrett M-90 A1 Stoner SR-25 Ruger M-77 Mark II „Police“ Náboje Zaměřovací přístroje a příslušenství Odborné termíny