Proč si muži nic nepamatují a ženy nic nezapomínají - Jak pochopit jeden druhého Originální název: Proč si muži nic nepamatují a ženy nic nezapomínají - Jak pochopit jeden druhého

Ikar - 2007
ISBN: 978-80-249-0917-2

Ikar (2007) 978-80-249-0917-2 288

Ať se nám to líbí, nebo ne, každý jsme jiný. A tato kniha ukazuje, jak pochopit, co se právě odehrává v hlavě toho druhého. Autorka začíná základními otázkami o rozdílech mezi mužem a ženou a pokračuje jako při rozvoji vztahu: od kapitoly o tom, co nás navzájem přitahuje, přes šumy v komunikaci, přístup k závazkům, rodičovství, reakci na stres až k odlišnostem při stárnutí.

Barca9358
  11. 9. 2014, 19:30
Pár knih na podobné téma jsem již četla, ale tahle mě bohužel zklamala. Je tam pár zajímavých věcí, ale po chvíli jsem začala ztrácet pozornost a když se kniha po pár tématech stále opakovala, začala jsem i přeskakovat, tudíž ji nemůžu úplně ohodnotit. Ale pro mě ztráta času.