Psychická a fyzická odolnost

Podtitul: Příručka speciálních jednotek

Naše vojsko - 2007
ISBN: 978-80-206-0906-9

Naše vojsko (2007) 978-80-206-0906-9 192

Text příručky ilustruje více než 120 fotografií a kreseb, které názorně přibližují tréninkové metody používané speciálními jednotkami celého světa.

Darwinista
  12. 5. 2014, 17:21
Tak kniha docela dobrá ale strašně americká a v podstatě by se dal obsah zkrátit na pár stránek. Kapitola o sebeobraně je dost vtipná, už vidím civila bez bojových zkušeností jak se pomocí dost složitých sebeobraných technik brání noži nebo pistoli :-) Taky se mi nelíbilo že autor evidentně rád cituje bibli. Takže myslete pozitivně, snažte se vidět na všem to dobré, meditujte, vizualizujte, budtě houževnatí a vytrvalý a vše půjde snadněji - a nemusíte ani číst tuto knihu protože nic jiného dobrého tam není (naštěstí písmo je velké a je tam dost obrázku tak se to zase nečte tak dlouho)
Clearboy
  1. 7. 2012, 0:15
Kup, který se opravdu vrátí. Tato kniha mi změnila život a vřele ji doporučuji především, ale nejenom, lidem, kteří chtějí udělat něco se svojí postavou.