Volání džungle - Pokračování osudů dívky, která přišla z doby kamenné

Volání džungle - Pokračování osudů dívky, která přišla z doby kamenné

Ikar - 2007
ISBN: 978-80-249-0953-0

Ikar (2007) 978-80-249-0953-0 328

Sabine vypadá jako Evropanka, ale ve svém srdci je domorodka. V odloučenosti od civilizace, v divoké přírodě Západní Papuy, byla "dítětem džungle", v níž vyrostla. Po letech strávených v Evropě se vrací ke kmenu Fayuů, do ráje svého dětství. Záhy však pochopí, že nostalgické vzpomínky musí v sobě potlačit, aby mohla svůj "domov" zachránit a bránit přátele, kteří pro ni tolik znamenají, které dodnes považuje za své bratry a sestry...

Sabine Kuegler Sabine Kuegler
*25.12.1972

rosavtrave
  7. 11. 2011, 22:34
V porovnání s jejím prvním dílem, který mě nadchnul se tato kniha nedá srovnat a musím na rovinu říci, že mě zklamala, i když jsem se ráda dozvěděla, jak to bylo s hlavními hrdiny dál. Působilo to na mě jako druhé díly knih Bez dcerky neodejdu nebo Bílá masajka. Zkrátka nějaké knížky by už radši neměly pokračovat dál, protože si spíš uškodí anebo by se jejich pokračování v případě nutnosti mělo napsat víc záživně.