Dveře

BB art - 2004
ISBN: 80-7341-174-1

BB art (2004) 80-7341-174-1 215
BB art (2003)

Nejsou na světě dveře, které by nešly otevřít - stačí jen zvolit nástroj... To je heslo Alexe Hardyho, úspěšného specialisty na vloupání. Proto neváhá, když se mu naskytne šance uskutečnit nebezpečnou, náročnou, ale velmi výnosnou vloupačku. Jedny dveře však přehlédl: neprozřetelně je otevřel ženě ze zcela jiného světa. Nechá-li ji vstoupit, je konec všeho a asi i jeho života. (Založil/a: Tanmut)

Ed McBain Ed McBain
*15.10.1926 - †06.07.2005

Jan_Makula
  2. 1. 2012, 11:35
Tohle byla má první přečtená detektivka spojená s románem, myslel jsem, že mě to bude nudit, ale byl to pravý opak. Autor popisuje velice dobře myšlenky Alexe Hardyho, popisuje jak je zvrhlý, promiskuitní, dobře popisuje okolí, ve kterém se Alex pohybuje, proto si myslím, že si to zaslouží pět hvězdiček.
Tommy512
  10. 4. 2013, 12:54
Od začátku do konce mě tato kniha polapila. Jediné menší vytknutí mám k finální části příběhu, které bylo zbytečně zkrácené. Rozhodně by si konec zasloužil ještě pár stránek navíc. Jinak jsem s knihou velmi spokojený, čte se jedním dechem a oproti Stevovi Carellovi je to příjemná změna.