Zločin na dostihové dráze

Zločin na dostihové dráze
Originální název: Zločin na dostihové dráze

Koně a detektivní případy – spojení, které zajistí napínavou četbu. Detektivní kancelář Podkova, tedy Kristýna, Karolína a Filip, řeší svůj první kriminální případ, v němž hlavní roli hraje nádherný hřebec Primus Rex. Kdo chce zabránit, aby tento šampion vyhrál důležitý klusácký dostih? Kdo má prsty v podivných nehodách, které favorizovaného klusáka stíhají jedna za druhou? Otázky na konci kapitol zapojují do pátraní i čtenáře. Důležitou pomůckou při řešení případu je tajný deník, do kterého si hrdinové zapisují svá pozorování a úvahy, a samozřejmě magická podkova, která odhalí zašifrované odpovědi na otázky! A to ještě není vše – na čtenáře čeká také luštění tajenky! Od 9 let. Přeložila Jana Kudělková, ilustroval Peter Klaucke.

Lucy Sisk
  20. 6. 2012, 19:26
Líbily se mi obrázky, které prokládaly text, ale hlavně mě zaujaly obrázky a hry na konci knihy, které pro mě byly hlavním zdrojem legrace.