Český a Československý fotbal - lexikon osobností a klubů

Český a Československý fotbal - lexikon osobností a klubů Originální název: Český a Československý fotbal - lexikon osobností a klubů

Grada - 2007
ISBN: 978-80-247-1656-5

Grada (2007) 978-80-247-1656-5 264

Zajímá vás, kdo je kdo v českém a československém fotbalu 20. a počátku 21. století? V našem jedinečném lexikonu s téměř 1800 hesly přinášíme všem fotbalovým fanouškům i sportovním novinářům základní životopisná data významných hráčů, jejich posty v sestavě, účast v nejvyšších soutěžích u nás i v zahraničí, počty startů v reprezentaci i v pohárových soutěžích a individuální ocenění. Necháme vás také nahlédnout do historie a vývoje všech známých fotbalových klubů a do jejich úspěchů v tuzemských i zahraničních soutěžích. Zajímavé budou jistě i informace o ostatních důležitých osobnostech naší kopané, jako jsou trenéři, rozhodčí, funkcionáři a sportovní novináři. V příloze knihy najdete seznamy držitelů mistrovských titulů, pohárových vítězství, individuálních ocenění a umístění reprezentačních celků na mistrovstvích světa a Evropy.

#fotbal