Škorpion

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-037-5

BB art (2007) 978-80-7381-037-5 264

Pátá kniha série Alex Rider.

Alex Rider je v Benátkách a pátrá po tajemstvích dávno pohřbených v minulosti. Byl jeho otec skutečně nemilosrdným nájemným zabijákem - a pokud ano, kdo je pak Alex? Pravda se skrývá v tajné organizaci Škorpion. Jenže když ji Alex objeví, zjistí, že organizace plánuje obrovskou operaci, která má zničit britsko-americké spojenectví a destabilizovat svět. Toto páté dobrodružství se týká Alexe zatím nejosobněji ze všech. Musí se totiž rozhodnout. Bude pokračovat v práci pro MI-6, které s ním manipuluje a zrazuje ho? Nebo se připojí k organizaci Škorpion - a pomstí se? (Založil/a: Parm)

Peter.Melon
  14. 4. 2011, 17:17
Kniha Škorpion od Anthony Horowitze je výborná,čtivá a napínavá a s dobrou ideou napsaná.
Je spíše pro mladší ročníky.Tento autor napsal více knih pro mladé čtenáře.Hned na začátku čtení této knihy mě asi nejprve napadlo,co je to škorpion a co má s touto knihou název škorpion společného.Tato dotektivka dojme i pobaví.Určitě stojí za alespon jedno přečtení.Dávám ji asi zhruba 8 z 10 bodů.Celkem mě nadchla.