Hadí hlava

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-544-8

BB art (2009) 978-80-7381-544-8 302

Sedmá kniha série Alex Rider.

Po výbuchu Vesmírné archy přistane Alex Rider v raketě u pobřeží Austrálie, a než se naděje, australské tajné službě ASIS se ho podaří přesvědčit ke spolupráci. Brzy se ukáže, že tato mise je nejnáročnější a nejnebezpečnější ze všech, kterých se až dosud účastnil.
Tentokrát Alex nečelí nebezpečí sám. Jeho parťákem je Ash, kdysi nejlepší přítel jeho otce a nyní tajný agent, který má klíč k Alexově minulosti. Jenže všechno stojí proti nim. Dávný nepřítel - mezinárodní organizace Škorpion - se vrací s plánem, jenž v případě úspěchu destabilizuje polovinu světa. Alex, který uvázl mezi dvěma tajnými službami a nemůže nikomu důvěřovat, bude potřebovat veškerý svůj důvtip, aby přežil. (Založil/a: Parm)

wwwhisk@s
  13. 3. 2013, 17:40
Nejlepší a celkově nejpropracovanější díl Alexe Ridera... Opravdu nevím, co jiného říct, přečetla jsem to se zatajeným dechem až do konce.