Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht....

Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht.... Originální název: Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht....

Noxi - 2007
ISBN: 978-80-89179-62-6

Noxi (2007) 978-80-89179-62-6 150

Jak sám autor říká:"A proto - buďte pozdraveni, všichni milí vyznavači dobrého jídla a uměni kuchařského, neboť hle, jest opravdu tím nejmilovanějším a nejdůležitějším v našem životě! Dobře si uvařit a dobře se najíst je neochvějnou jistotou v každé době, ať je režim, jaký chce! Je to radost trvající, vysoko převyšující všechny ostatní radovánky. Že láska prochází žaludkem je svatá pravda, ale to mladým nevymluvíte, na to musí přijít sami. Ti se zprvu spokojí s hamburgery, konzervami a jiným podobným elentem, jak říkávaly naše babičky. Ale časem - hyn sa hukáže!!! Proto jezte, pochutnávejte si, poznávejte a zkoušejte nové recepty, ale nezapomínejte na ty naše české a slovenské, osvědčené a prostě nejlepší"!

Morsie
  29. 11. 2013, 18:05
Já myslela, kdo ví, co to nebude za zablafuňky a ono se z toho vyklubala fajn, vtipná kuchařka! Jako mnoho z těch receptů už mi maminka uvařila a abych tak řekla, měla jsem boule za ušima! A i když to vypadá, že hlavní strávníci budou masožravci, opak je pravdou, já jako vegetarián jsem si na své taky přišla. Každopádně nejlepší na celé kuchařce je styl, jakým je napsaná. Je fakt zábavná :)