Ďáblovo moře

Poprvé vydáno celosvětově: 2001

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7341-979-0

BB art (2007) 978-80-7341-979-0 260

V Kambodži se Stín pokusil proniknout na náš svět a zničit jej. Potom zaútočil z Bermudského trojúhelníku – a nechybělo mnoho do zahájení celosvětové apokalypsy. Nyní lidstvo přenáší boj na jejich stranu. Stín se snaží roznítit „ohnivý prstenec“ – řetězec vulkánů a zlomů kolem Tichého oceánu – a zdevastovat povrch Země. Tým vojáků, vedený bývalým příslušníkem Zelených baretů Ericem Danem a vybavený zbraněmi příští generace, musí sestoupit do hlubin Ďáblova moře – a vstoupit bránou na druhou stranu…

Greg Donegan Greg Donegan
*21.10.1959

HELLBOY-DB
  29. 12. 2013, 12:22
V současnosti se pokračuje se tam, kde se v předchozím díle skončilo, linie z minulosti Říma v době vlády Tita je taky dobrá, a jelikož autor zachoval akci i tajemno kolem neznámého nepřítele tak jako v předchozích knihách, i hodnocení zůstává stejné. ===100%
sharky95
  29. 3. 2012, 15:37
Taktoto už bylo slabší. Začátek se výborně rozjel. Druhá dějová linie v dobách antického Říma se mi taky líbila. Své si určitě najdou milovníci gladiátorů. Ale ten konec... Mám takový pocit, že autor ten konec musel spíchnout strašně narychlo, jinak se to nedá vysvětlit.