Máma Flora a její rodina

Originální název: Mama Flora's Family

BETA Dobrovský - 2002
ISBN: 80-7291-049-3

BETA Dobrovský (2002) 80-7291-049-3 366

Poslední román Haleyho-příběh matky a jejích dětí,odehrávající se tentokrát v kratším časovém úseku-v první polovině dvacátého století. (Založil/a: skjaninka)

Alex Haley Alex Haley
*11.08.1921 - †10.02.1992

LadysR2
  17. 5. 2014, 15:46
Čtivě napsaná pohádka o tom, jak se z prachu a špíny díky nezdolnosti jedné ženy zvedla její rodina a jak ke štěstí přišla. Chci být lepším člověkem.
skjaninka
  25. 1. 2010, 18:09
Príjemná oddychovka, ktorá ma nadchla. Neľahký až smutný a chudobný život mamy Flory, ktorá mala bohatú dušu a veľké srdce.
olala
  7. 3. 2016, 9:07
Pro mě to bylo zklamání. Poté, co se mi už dlouho nedaří sehnat Kořeny (od kterých jsem očekávala mnoho), sáhla jsem v knihovně po Mámě Floře a s velkým očekáváním jsem se pustila do čtení. Vůbec se mi ale nelíbilo, jak je knížka napsaná a děj mě taky nijak moc neoslovil (přitom podobná témata vyhledávám). Vše bylo popsáno jen tak letem světem, autor se nikde pořádně nezastavil, a to mi tam chybělo.