Originální název: The Boy Who Saw True

ISBN: 80-88913-32-2
Vyšlo jako audiokniha

Eugenika (2008) 80-88913-32-2 182
Eugenika (2001)
Supraphon Vyšlo jako audiokniha.

Neobvyklý opravdový příběh. Deník chlapce, který od narození spontánně viděl auru, jemnohmotná těla, duchovní bytosti, ale také události a informace z minulosti i budoucnosti. Dlouhou dobu to pokládal za normální. Významnou součástí jeho zážitků proto bylo nepochopení okolí a postupné šokující zjištění, že jiní lidé vůbec nevidí to, co viděl on.
Postupně se vymaňuje ze skličující osamělosti, a také se naučí, jak se svým zvláštnim darem zacházet. (Založil/a: skjaninka)

marcellia
  28. 2. 2016, 17:43
Knížka mě fakt bavila,vyprávění chlapce bylo jednak zajímavé a druhak i zábavné. Navíc je útlá,v podstatě i odpočinková:-). Kdo věří v nadpřirozeno,neměl by si jí nechat ujít :)
mitote
  27. 6. 2011, 13:35
Tohle je jedna z mích nejoblíbenějších knížek. Milé dílko s poutavým příběhem. U téhle knihy je to nejkrásnější, že nepotřebujete mít načteno nic o ezoterice - je to tedy nejvhodnější knížka pro začínající. Pro ty, co věří, že kolem nás není jen prázdno :)
Ruffy
  21. 4. 2013, 12:37
Opravdu povedené dílo.. Zařazuji ho mezi nejoblíbenější.. Nevinný kluk, který si vede deník a zpočátku nechápe, že má nějaké výjimečné schopnosti. Rozhodně mě toto dílo spíše utvrdilo v tom, že se více začnu zajímat o aury a esoteriku.
hanelina
  2. 1. 2014, 11:04
Knížečka, která rozhodně stojí za přečtení. Možná je nejlepší přečíst ji bez toho, aby byl člověk o obsahu infomován předem, prostě tzv. naslepo. Pak má svoje báječné kouzlo, které vás opravdu překvapí, pobaví, donutí k zamyšlení, ... Baví vás postupně a překvapivě objevovat víc a víc... Alespoň tak jsem si ji přečetla (úplnou náhodou) já a opravdu, opravdu na mě udělala veliký dojem.
Chelsi
  19. 10. 2011, 18:47
Souhlasím s Mitote ;) Ale ten, kdo již něco přečtené má, tak přeci jen do toho vidí více, než začátečník :)
Navíc, jsou tam ponechané ty hrubky malého chlapce a já se musela smát, když jsem je četla. Všichni si pak mysleli, že mám nějakou moc zábavnou knížku a ono je to docela vážné téma. (pro mě) :)