Tajemství Harrogate

Tajemství Harrogate

Ikar - 2007
ISBN: 978-80-249-0861-8

Ikar (2007) 978-80-249-0861-8 384

Jedné noci se Freddie ocitne v domě nejvlivnějšího muže kraje boháče Rodericka Gallaghera a stane se svědkem šokujících událostí, které ovlivní celou jeho budoucnost. Spřátelí se s makléřkou Maggií Hervittovou, s její pomocí získá vzdělání a zabezpečí nezaměstnané členy rodiny. Zdá se, že vstoupil do šťastnější etapy svého života. Vše ale ještě může zvrátit odkaz Rodericka Gallaghera.

Illaa
  3. 11. 2014, 16:20
Od Catherine Cooksonové jsem již četla několik knih, tato mě ale zatím zaujala nejméně. Nemohla jsem se do ní začíst ani na konci. Nelíbila se mi psychologie postav, nebyla propracovaná do detailu, jak bych si představovala k navázání kladných pocitů k hrdinům. Vše bylo naťuknuto jen okrajově, jako by autorka nevěděla, jakým směrem má tento příběh rozvíjet. A navíc již podle názvu Tajemství Harrogate jsem čekala překvapivé rozuzlení, bohužel i to mě zklamalo.