Desáté proroctví

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

PRAGMA - 1996
ISBN: 80-7205-352-3

PRAGMA (1996) 80-7205-352-3 224

Desáté proroctví vystihuje nejen dobrodružství života, ale skutečnou duchovní podstatu všeho, čeho se snažíme dosáhnout. Miliony lidí měly možnost se seznámit s nových rodícím se světovým názorem, který představuje Celestinské proroctví, a přiblížit se tak devíti stupňům poznání. Od doby, kdy kniha vyšla poprvé vlastním nákladem autora, se jí prodalo přes pět milionů výtisků ve více než čtyřiceti zemích. Lidé na celém světě , inspirováni touto knihou se otevřeli možnosti ovlivňovat tajemné shody okolností ve svých životech, a dát tak vlastnímu osudu a svému životnímu poslání nový význam. Stalo se biblí statisíců. Právě pro ně J.Redfield napsal Pracovní knihu, která slouží jako praktický návod pro jednotlivce i skupiny lidí, kteří se rozhodli žít podle principů zjevených v této knize. Nyní se před námi odhaluje další proroctví. (Založil/a: skjaninka)

Gwaihir
  6. 12. 2015, 18:36
Po zaujetí víceméně dobrodružným příběhem o hledání duchovních svitků a pronikání do jejich učení nebylo pro mě jiné volby než navázat čtením tohoto pokračování, jež základní myšlenky nastíněné devíti nalezenými vhledy rozvádí do hlubších podrobností a současně je uvádí do širších souvislostí jdouce snad až na samou hranici možností chápání vyšších sfér existence. Znovu jsem byl přinucen se ohlížet za některými, třeba jen i malými, avšak téměř vždy tak trochu tajemnými, událostmi nebo shodami okolností ve svém životě, a dočasně jsem se začal více zabývat otázkami významu svého bytí, protože právě k tomu kniha podněcuje nejvíce, hlavně díky povětšinou velice smysluplnému pojetí toho, co leží před životem, za životem a také mezi životy. Je samozřejmé, že obsahově může být tato kniha relativně těžce stravitelná, protože vyžaduje poměrně značnou dávku představivosti, nadhledu a otevřenosti jiným úhlům pohledu. Když jsem se do ní po několika dlouhých letech opět začetl, uvědomil jsem si, co všechno se za tu dobu změnilo, zejména ve mně samém, a z mého nitra se znovu vynořila potřeba dalšího duchovního rozvoje. 95 %