Myšlením k bohatství

Myšlením k bohatství

Nezjištěno / Jiné - 2002
ISBN: 80-85213-00-1

Nezjištěno / Jiné (2002) 80-85213-00-1 208

Tato kniha může pro vás znamenat miliony. Zahrnuje moudrost, ke které dospěli bohatí a úspěšní lidé. Ukáže vám nejen, co máte dělat, ale i jak to máte dělat Pokud se naučíte uplatňovat jednoduché základní techniky, ovládnete tajemství opravdového a trvalého úspěchu a budete mít vše, co jste si v životě přáli. Přijetí a praktikování slavné filozofie prezentované v této knize obohatilo již tisíce lidí. Je to nejvýznamnější kniha, která se zabývá problematikou individuálního úspěchu.

depeyrac.cz
  17. 2. 2013, 0:53
Jedna z prvních knih zabývající se principy, jež si osvojili úspěšní lidé. Ve zkratce by se tato kniha dala shrnout takto: stáváme se tím na co myslíme a veškerý úspěch v našem životě je podřízen tomu, zda naši mysl ovládáme my, nebo ona ovládá nás. Kniha poodkrývá zákulisí úspěchu nejvýznamnějších businessmanů té doby, jako byl Andrew Carnegie, Thomas Edison a Henry Ford. Za nejpodstatnější části bych označil především MYŠLENKOVÝ TRUST a informace týkající se OSOBNÍHO PLÁNU (viz. nevyhrává právník s lepším vzděláním, ale ten který se na případ lépe připraví). Slabinou knihy je kapitola vykreslující USA jakousi svobodnou zemi, nikým nepřekonatelnou, s možností dosáhnout vše na co si jen vzpomenete…. Kniha postačí jakýsi ZÁKLAD, ale bohužel dnes už nic nového nepřináší, neboť ji kvalitou informací už mnoho knih dávno překonalo (např: Stephen Covey – 7 návyků). Napoleon Hill odvedl vynikající práci, která poskytla bohatý zdroj mnoha dalším autorům věnující se podnikatelské literatuře a téměř bez výjimky většina z nich podmiňuje úspěch právě naším způsobem myšlení.