Štěstí v pěsti - 100 tipů jak se cítit skvěle

Štěstí v pěsti - 100 tipů jak se cítit skvěle

Metafora - 2005
ISBN: 80-7359-779-9

Metafora (2005) 80-7359-779-9 111

Co je štěstí? Muška jenom zlatá - to přece ví každý Čech. Ale teď vážně. Všichni chceme být šťastní. Ale víme také, jak toho dosáhnout? Ne, opravdu se nemusíme narodit jako děti Štěstěny. A nepotřebujeme k tomu ani honosné vily, jachty a miliony. Co tedy potřebujeme? Veselou mysl a chuť vyzkoušet něco nového. A právě proto je tady tahle knížka. Přináší vám 100 vyzkoušených rad, 100 tipů, co dělat, abychom se cítili opravdu spokojení. Naučíme se měnit náladu podle potřeby, dozvíme se, jak cvičit tělo i mozek, aby pracovaly přesně podle našich představ. Dočteme se, které pochoutky jsou pro nás ty pravé, jakými barvami bychom se měli obklopit, co dělat a jak uvažovat. Vždyť proč se mračit na svět a na všechno nadávat, když je tak snadné být šťastný? Optimistické ilustrace, které tuhle půvabnou knížečku provázejí, a její příjemné malé rozměry z ní činí ideální dárek pro každého, na koho si jen vzpomenete.