Vaříme zdravě a chutně - V.P.K.

Vaříme zdravě a chutně - V.P.K. Originální název: Vaříme zdravě a chutně - V.P.K.

Nezjištěno / Jiné - 2006
ISBN: 80-7334-100-X

Nezjištěno / Jiné (2006) 80-7334-100-X 89

Vegetariáni netvoří jednolitou skupinu. Nejčastěji nejedí maso, ryby ani drůbež, ale neodmítají mléko, mléčné produkty a vejce. Ti zatvrzelejší trvají na zcela striktní dietě a vyhýbají se všem živočišným produktům včetně mléka, vajec a medu. Ti z nás, kteří s vegetariánstvím spíše laškují, klidně hodují na rybách či kuřatech a omezují se pouze v konzumaci "červeného" masa. V této kuchařce jsme přichystali recepty pro tu první, zdaleka nejrozšířenější skupinu. To ale neznamená, že pouze vegetariáni najdou potěšenív předložených jídlech, právě naopak. Vybrali jsme taková jídla, která potěší i ty nejmlsnější. Naše recepty vám pomohou snížit konzumaci masa a tím i prospějí vašemu zdraví. Je jasné, že v případě jídla platí, co může být vhodné pro naše zdraví, tak pokud nám to nebude chutnat, nebudeme to jíst. Zkuste recepty z této kuchařky á uvidíte, že i bezmasá jídla mohou chutnat stejně dobře jako jakýkoliv masitý pokrm.