Jak nepřežít vlastní smrt

Originální název: Staying alive

Knižní klub - 2008
ISBN: 978-80-242-2131-1

Knižní klub (2008) 978-80-242-2131-1 365

Když se Murray Colin, poslušný zaměstnanec reklamní agentury, dozvídá, že trpí zhoubnou formou nádoru na varleti, rozhodne se radikálně změnit svůj přístup k životu. Během okamžiku zlikviduje výnosnou a měsíce připravovanou kampaň na zmrzlinu, nabourá ferrari svého nadřízeného a v neposlední řadě si vypůjčí vpravdě značnou sumu od sympatických "finančníků" v Soho, kteří se vyznačují silným ruským přízvukem a neortodoxními metodami sloužícími k vymáhání dluhů... (Založil/a: Judyth)

Matt Beaumont Matt Beaumont

Dominie
  15. 12. 2014, 15:57
Musím říct, že u téhle knížky jsem se hodně zasmála, je to můj styl humoru a bylo to naprosto skvělý, vážně mi bylo smutno když jsem to dočetla :D Určitě se k tomu zase jednou vrátím, za mě plné hodnocení, nezklamalo mě tam nic :)
Janiska
  18. 4. 2011, 20:25
Mě kniha moc nezaujala, humor mi přišel dost břitký a nebyl to šálek mého čaje :-))Ani hlavní hrdina mě neoslovil. Avšak věřím že právě tento styl se mnohým zalíbí a rozhodně od knihy nechci odrazovat.