Když sob se ženou snídá

Když sob se ženou snídá Originální název: Když sob se ženou snídá

Motto - 2009
ISBN: 978-80-7246-481-4

Motto (2009) 978-80-7246-481-4 228

I když jsem se nestala tenisovou šampionkou (jak si přál táta), tak jsem byla v Americe, v Africe a zcestovala jsem skoro celou Evropu! Knížka Když sob se ženou snídá je právě o cestování. Nejde o opravdový cestopis, ale o postřehy, povídky a zásady, které jsem si psala do deníku a někdy taky na objednávku. (...) A abyste zbytečně nestrádali a nebyli pak zbytečně moc hubení, předkládám vám některé ohromně dobré zahraniční recepty na lahůdky, které jsem si za hranicemi naší země (a leckdy i svých snů) mohla dopřát! (Založil/a: skjaninka)

marta-b
  15. 1. 2016, 20:24
Vtipný cestopis s postřehy z mnoha koutů světa, který si na nic nehraje. Bavilo mě číst Pawlowské trefné poznatky o dané zemi nebo městě, protože třeba i z nepatrné události dokázala vystihnout charakter místních obyvatel a jejich mentalitu. Líbilo se mi i to, že autorka nepodlehla tomu, aby chválila cizí země na úkor naší republiky. Jednu hvězdičku ale ubírám za místy trochu zbytečné protahování popisů.