Tajemství přitažlivosti srdce

Euromedia Group - 2015
ISBN: 978-80-249-2634-6

Euromedia Group (2015) 978-80-249-2634-6 208
Ikar (2009) 9788024912202 208

Téměř každý z nás v sobě nosí své touhy a otázky, které se sobě navzájem podobají. Toužíme po smysluplném a naplněném životě. Snažíme se porozumět dění kolem sebe, hledáme pravdivé odpovědi na skutečnosti, které před nás staví život. Chceme milovat a být milováni. Mnohdy se však zdá, že právě získat lásku se nám daří tím obtížněji, čím víc o ni usilujeme. Láska se řídí zákony vesmíru. Srdce je jako magnet, který jednotlivé lidi a situace přitahuje nebo naopak odpuzuje. Tato kniha odhaluje existenci tajemné síly vyzařování a přitažlivosti, která v nás všech působí a určuje náš život. Veškeré znalosti objasňuje v deseti tajemstvích, která dokumentuje na skutečných příbězích. Každé tajemství v sobě skrývá prastaré poznání. Kdo se jím řídí, sám určuje, co se stane, a s tímto novým vědomím přitahuje ty, po nichž touží. (Založil/a: Debbi)

AndyRamos
  23. 10. 2010, 13:40
Tato kniha se mi nějak zvlášť nelíbila. U mě je to pouhá kopie knihy Tajemství-The Secret. To co v Tajemství bylo obsaženo v jedné kapitole, tady je to na celou knihu, takže je to i zdlouhavé. Kdo četl Tajemství, bude tahle kníha ztráta času...