Akta usoužené puberťačky

Originální název: Teenage Worrier’s Worry Files

Albatros - 2007
ISBN: 80-00-02023-8

Albatros (2007) 80-00-02023-8 253

Bestsellerovou britskou autorku Ros Asquithovou už měli naši čtenáři (a hlavně čtenářky) příležitost poznat: ve vtipném Průvodci usoužených puberťáků láskou se představila jako patnáctiletá Letty Chubbová. Tahle kamarádská duše a rozená radilka má vzácný dar trable a strasti umí nadlehčit smyslem pro humor. Nahlédněte do jejího absolutně neufňukaného deníku až si jej přečtete, přesvědčíte se, že spousta trablů nestojí za jedinou slzičku. Nad většinou z nich totiž bezpečně zvítězí smích! (Založil/a: Debbi)

Lerenika
  14. 8. 2015, 20:02
Už je to pěkná řádka let, co jsem tuhle knížku četla. Přesto i tak si pamatuju, že jsem z ní, jako malá usoužená puberťačka, byla nadšená. Chytlavý, člověk to nemohl dát z ruky. Prázdninový čtení jako vyšitý. Pamatuju si jak jsem po dočtení chtěla víc a jen neúspěšně jsem hledala další knihy od této autorky v naší knihovně.