Tak šel můj život

Tak šel můj život
Originální název: My life so far

Ikar - 2006
ISBN: 80-249-0779-8

Ikar (2006) 80-249-0779-8 608

Paměti Jane Fondové, psané vytříbeným jazykem, s humorem a mnoha zajímavými detaily, shrnují nejen její bohatou filmovou kariéru, v níž měla možnost spolupracovat se současnými legendami evropské i hollywoodské kinematografie, ale i bouřlivé přelomové období americké historie, v níž rovněž sehrála nemalou roli.

Jane Fonda Jane Fonda
*21.12.1937

fifakovaterka
  28. 9. 2015, 23:41
Rozhodně se nebojte délky téhle knihy, má sice 608 stránek, ale Jane Fonda má neuvěřitelný talent na psaní a všechny své kapitoly - od dětství - přes politiku, manželství - až po šedesátku píše chytlavě, vtipně a citlivě. Bylo tam pár věcí, u kterých jsem se nudila, ale převažuje drtivá většina zajímavých poznatků o jejím životě a jsem nesmírně ráda, že tuhle knihu napsala a tím nás zasvětila do svého života.
verunka84
  26. 1. 2012, 19:19
Vynikající kniha nejen pro fanoušky této skvělé herečky. Pozadí amerických dějin (doporučuji speciálně kapitoly o Vietnamu) i filmových rolí a drobné pikatnosti ze života hvězd (setkání s Katherine Hepburnovou, vyrůstání s Henry Fondou) ale i osobní věci jako bulimie, plastické operaci a muže Janina života. Poučné čtení.