Tajemná duše zvířat - Člověk a nadpřirozené schopnosti ve zvířecím světě

Tajemná duše zvířat - Člověk a nadpřirozené schopnosti ve zvířecím světě Originální název: Tajemná duše zvířat - Člověk a nadpřirozené schopnosti ve zvířecím světě

Brána - 2006
ISBN: 80-7243-280-X

Brána (2006) 80-7243-280-X 187

Člověk a nadpřirozené schopnosti ve zvířecím světě Astroložka, ctitelka alternativní medicíny, jógy a mnoha dalších věcí mezi nebem a zemí se po několika úspěšných knihách s touto tematikou vypravila do tajuplné zvířecí říše. Skutečné, často nepochopitelné konkrétní případy zázračného zásahu zvířete do lidského života povzbudily autorčinu chuť dozvědět se o jednotlivých zvířecích bytostech – nám běžných, ale i těch bájných – něco víc než známá fakta. Něco, co se rozumem mnohdy nedá vysvětlit, ale co přesto funguje: zvířata mohou léčit, ovlivňovat naše sny, působit na naši energii, podivně s námi i mezi sebou komunikovat. Jde jen o to, jak proniknout k jejich duši…