Toltécká cesta rekapitulace

Toltécká cesta rekapitulace

Nezjištěno / Jiné - 2006
ISBN: 80-7349-001-3

Nezjištěno / Jiné (2006) 80-7349-001-3 195

Co kdybychom se mohli vrátit k traumatickým nebo nepříjemným událostem z minulosti a vrátit se osvěženi, nabiti novou energií a zbaveni zraňujících stop, které v nás tyto zážitky minulosti zanechaly? Praktiky rekapitulace to mohou zajistit. Pomocí řady cvičení a techniky o deseti krocích nás nakonec osvobodí od opakovaných emocionálních konfliktů a přetrvávajících negativních vzorců, které jsou častým důsledkem traumat prožitých v minulosti. Rekapitulace neboli šamanská obměna terapií založených na psychoanalýze umožňuje skutečně znovu prožívat a lépe řešit stresující události vyplývající například z narušených vztahů, pohlavního zneužívání nebo dětství stráveného v rozvráceném rodinném prostředí a léčit jimi způsobená emocionální traumata. V této snadno srozumitelné příručce autor zve čtenáře k vyzkoušení mocné a pozitivní nové energie uvolněné vyléčením ran minulosti a krok za krokem je na této cestě vede.

#záhady
Victor Sanchez Victor Sanchez