Kdo uhádne heslo Mistra Leonarda?

Kdo uhádne heslo Mistra Leonarda? Originální název: Wer knackt den Leonardo-Code?
Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Knižní klub - 2006
ISBN: 80-242-1618-3

Knižní klub (2006) 80-242-1618-3 112

Edice: Muzeum dobrodružství

V první výpravě do Muzea dobrodružství půjdete v doprovodu Pabla, což je pes majitele muzea pana Tonatelliho, po stopách slavného renesančního malíře, ale také vynálezce a hudebníka Leonarda da Vinciho. Do cesty se vám postaví řada nástrah a nebezpečí, ale vy se nedáte odradit a pokusíte se rozluštit Leonardovo heslo a odhalit jeho tajemství…
Zkušený německý autor Thomas Brezina ve své knize zdařile skloubil dobrodružný a poznávací žánr a doplnil je hádankami a kvizy. V knize, která je určena dětem od 10 let, najdete řadu ilustrací, ukázky Mistrovy práce, zrcadlovou fólii a Knihu hádanek, které vám pomohou při luštění, a model trezoru.

Thomas Brezina Thomas Brezina
*30.01.1963

Shax
  28. 10. 2011, 22:53
Hehehe. Výstřelek z Levných knih. A celkem zabavil nudnou chvíli. Leonarda mám ráda, tak jim nepohrdnu v jakékoli podobě.