Drž se

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Knižní klub - 2009
ISBN: 978-80-242-2436-7

Knižní klub (2009) 978-80-242-2436-7 398

Tia a Mike Bayeovi si nikdy nedovedli představit, že by své děti mohli špehovat. Jenže jejich šestnáctiletý syn Adam se jim po sebevraždě svého nejlepšího kamaráda Spencera Hilla strašně vzdálil a jejich starosti s ním se ještě znásobí, když pár dní po nainstalování sledovacího programu do Adamova počítače zachytí tajemný vzkaz od neznámého odesílatele: "Už je dávno po všem. Jen klid a nic nám nehrozí." Jako by doktor Mike Baye neměl svých problémů dost, přijde na to, že Lucas Loriman, roztomilý klučina ze sousedství a zároveň jeho pacient, nutně potřebuje transplantaci ledvin. Aby však mohl být nalezen vhodný dárce, musel by Mike prozradit tajemství, které rodinu Lorimanových nepochybně zničí. Zatímco zoufalí rodiče kličkují mezi vlastními pohromami i démony a musejí se rozhodovat, jestli existují nějaké hranice, které by nebyli ochotni kvůli ochraně svých nejbližších překročit, děti mají vlastní hlavu. V blízké čtvrti je navíc objevena neznámá žena ubitá k smrti a další žena, matka dvou malých dcer, se náhle ztratí. A obyvatelé do té chvíle poklidného předměstí Livingstonu začnou zjišťovat, že jejich životy jsou propletené víc, než sami tuší... (Založil/a: skjaninka)

mispulka s.
  24. 2. 2014, 15:06
Tato kniha byla take moje první od tohoto autora.....byla velmi zajímava uz jen tím ze osudy byli propleteny!!!!
koki.veru
  4. 11. 2013, 15:42
Zajímavá knížka. Ze začátku jsem netušila, jak spolu můžou příběhy jednotlivých lidí souviset, ale průběžně se to začalo rozmotávat a musím říct, že jsem byla velmi překvapená. Povedená knížka se zajímavými zápletkami a poměrně šťastným koncem.