Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Zoloe

44%
2 32
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Zoloe
 Všechny obaly
Zoloe
 Všechny obaly
Zoloe
 Všechny obaly
Originální název: Zoloe

Nejnovější vydání:
Levné knihy KMa - 2008
Počet stránek: 88
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Levné knihy KMa (2008) 88

Francouzský šlechtic Donatien Alphonse Francois de Sade, v povědomí široké veřejnosti známý jako markýz de Sade, zaujímá zvláštní místo ve francouzské literatuře. Sepsal celou řadu románů. Zoloe a její dvě pomocnice neboli několi týdnů života tří hezkých žen je sice dílko nepatrně kratší, přesto však představuje vzorovou ukázku markýzovy tvorby. (Založil/a: Judyth)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Abigor
20% 20% 20% 20% 20%
  5. 6. 2013, 14:54
Ultrablbost nejhrubšího zrna! Jak unavující, jak zbytečné dílo! Velmistr de Sade tady ukázal, že tvrzení, že i mistr tesař se někdy utne, platilo, platí a plati i bude! Nechutně zbytečné popisy nějakých věcí, které si už nepamatuju, zcela neprůkazně ukázaná zkaženost privilegovaných vrstev, dekadence omezena na nejnutnější minimum. Jak jí ukázal? Prostřednictvím marnivost, ničeho menšího! Jak znechucující - ale ve špatném slova smyslu... Perverze nulová, zábava nulová, zbytečnost stoprocentní. Hvězdu dávám za jazyk, ten je pěkný. Ostatek je pěkná hovadina!!! Nekupovat, nečíst!

A kapitola s názvem ďáblův list největší pařížské děvce není vůbec tak dobrá, jak by se mohlo zdát! Takže znova: blbost, blbost a ještě jednou... BLBOST!
jaska
40% 40% 40% 40% 40%
  30. 1. 2015, 14:33
Tak vidím že i tento autor se dokáže držet hóódně při zemi. Bylo to čtení kterým se dá ukrátit nudná pracovní doba. Znovu tuto knihu číst nebudu.