Orci 3 - Válečníci bouře

Orci 3 - Válečníci bouře

Fantom Print - 2005
ISBN: 80-86354-58-X

Fantom Print (2005) 80-86354-58-X 237

Ať si Jennesta páchá zlo. Ať se proti Orkům obrátí všichni nepřátelé. Ork Stryke, už nebude utíkat. Nastává čas odhalení, je nutné roztrhnout závoj tajemství. Orci musí přežít a se vším skoncovat. Nebo zemřít. Nedovolit, aby se jim cokoli postavilo do cesty.

Stan Nicholls Stan Nicholls
*1948

pratoriax
  16. 2. 2013, 0:57
Obsahuje spoiler spoiler Pozor! Spoiler! Třetí díl mě neuvěřitelně zklamal, ale až v závěru, dejme tomu posledních 50 stran. Předtím to bylo opět čtivé, ale od té doby co Stryke použil hvězdy to bylo prostě zklamání. Působilo to na mě strašně odfláknutě, hlavně když jsem čekal, že se dovím něco o tom co je potkalo, když se dostali do země Orků. O tom, že prostě jenom utekli z planety, kde žili celé svoje životy ani nemluvím. První a převážně druhý díl byly jednoznačně lepší. Ovšem v případě, že pokračování ze země Orků vyjde i v češtině, tak nebudu váhat a knížky si přečtu.