Rákosníček a rybník

Rákosníček a rybník Originální název: Rákosníček a rybník

Albatros - 2015
ISBN: 978-80-00-03953-4

Albatros (2015) 978-80-00-03953-4 64

Potkat se s Rákosníčkem u jihočeského rybníka Brčálník není vůbec snadné. To už se vám spíš podaří zahlédnout ho někdy v televizi. Ale jestli chcete mít toho milého neposedu doma, a to napořád, pak je nejlepší vlastnit o jeho dobrodružstvích v rybníku knížku.

zoro2
  29. 5. 2015, 20:58
Vlastně ani nevím, proč nemohu dát 100%. Kniha je hezky napsána i ilustrována, ale jako by mi tam něco chybělo, nebo přebývalo. Vím, že Rákosníček si se vším poradí a všechno vyřeší, ale v knižním podání na mě působí víc jako brouk Pytlík, než v televizní verzi. Dal bych tak 90%.
teite
  8. 1. 2016, 7:33
Je to zvláštní - Rákosníček býval můj nejoblíbenější večerníček, ale v knižní podobě mě prostě nijak zvlášť nebaví. Bohužel ani moje děti. Jeden z mála případů, kdy filmové zpracování převyšuje to knižní.
TheMe
  19. 7. 2012, 21:42
Nejoblíbenější večerníčková postavička zapracovaná v knížce. Jako malý jsem asi nečetl žádnou knížku vícekrát!