Kameňák 3

Kameňák 3 Originální název: Kameňák 3

Ikar - 2005
ISBN: 80-249-0679-1

Ikar (2005) 80-249-0679-1 200

Závěrečný díl kameňácké trilogie režiséra Zdeňka Trošky, který kritika rovněž - jak jinak - zatratila a diváci opět poctili svou neutuchající návštěvností, se rovněž odehrává v městečku Kameňákově, kde prožívají své obyčejné osudy nám již známí lidé. Rodina Novákových - táta Pepa, policista, máma Vilma, učitelka, dcera Julča, studentka zdravotní školy, a syn Pepíček, žák základní školy --, která dostala nečekané sousedy - rozvětvenou rodinu Romů, dále mafián Karel, jenž se vyklubal z někdejší matky představené, prostopášný prodavač Zverimexu, lord a lejdy s homosexuálním synem Williamem, jemuž by lejdy ráda našla nevěstu, postarší proutník ředitel, všehoschopný primář, podnikatel Kohn s hypochondrickou ženou Sárou a nenáviděnou tchyní. A právě Kohn a tchyně spolu tentokrát uzavřou sázku na život a na smrt, v níž jde o vítězství mezi dvěma fotbalovými mužstvy, motivovanými trumfy v podobě vnadné pornostar Dolly Buster a šeku v hodnotě 1 milionu.

moonchild
  10. 11. 2013, 17:33
Kdo by neznal tuto trilogii Zdeňka Trošky.Jeho filmy patří mezi českou klasiku.Kdo neviděl neví o co přišel.