Levandulové noci

222 stran, 12,5 x 20 cm

Sophie Bérard Sophie Bérard

Ariko
  16. 12. 2015, 20:16
Tak jsem si tak rikala - dat dve hvězdy, to je dost málo. Ale po dotčeni knížky si to už nemyslím.
Knížka je určena vážné spíš na chvíle, kdy chcete totálně vypnout a nechat před sebou jen běhat řádky. Od začátku víte, jak to dopadne a naivita postav je taky dost nereálná. No dvě hvězdy jsou tedy akorát :-)
Marselle
  24. 4. 2016, 17:10
Pěkná oddechová a romantická kniha, i když se velice brzy dalo předpokládat jak děj dopadne, nebránilo mi to knihu dočíst až do konce a užít si ji.
Šárka Knihomolka
  23. 4. 2016, 21:21
Kniha zaujme na první pohled krásnou obálkou. Bohužel jsem ji začala číst po příběhu, který byl napsán velmi svižně a takříkajíc „živě“. A to asi ovlivnilo z části i můj pohled na ni. Levandulové noci mi přišly takové rozvláčné, první polovina knihy mě v podstatě docela nudila, nic zvláštního se tam neudálo. Autorka mnohem lépe popisuje prostředí plné broskvoní a voňavé levandule než charaktery hrdinů příběhu. Postavy jsou vykreslené tak nějak povrchně, neživě, mnoho nezaujmou. Druhá polovina knihy je přece jen o trochu živější a četla jsem ji s větší chutí.
niknikita
  13. 3. 2016, 10:23
Naštěstí mám slabost pro Francii a příběh se odehrává právě v Provence, takže hodnocení jsem "nadhodnotila".
Naštěstí jsem se pustila do čtení v době, kdy mne skolila chřipka a mozek byl zatraceně líný.
Naštěstí jsem tentokrát neočekávala nic jiného, než trochu romantiky.