Nejbohatší muž v Babylóně

Nejbohatší muž v Babylóně Originální název: Richest Man in Babylon

PRAGMA - 2006
ISBN: 80-85387-30-1

PRAGMA (2006) 80-85387-30-1 125

Nejlepší kniha, která kdy byla napsána na téma bohatství. Je vynikající inspirací a návodem, jak zbohatnout! Nejlepší ze všech inspiračních děl na téma obchodní zdatnosti a finanční prosperity vedoucí k osobnímu blahobytu. Prosté a přitom fascinující příběhy vás usměrní na správnou cestu vedoucí k úspěchu a ke spokojenosti, nabídnou vám správný pohled na ekonomiku a řešení vašich osobních problémů.Odhalí vám tajemství, jak se k financím dostat, jak si je udržet a jak peníze vydělávají další peníze. (Založil/a: skjaninka)

George Samuel Clason George Samuel Clason
*07.11.1874 - †07.04.1957

Tanmut
  23. 5. 2010, 17:14
Škvár o škváře.
(Komentář musí mít obsahovat minimálně 150 znaků. Tento komentář obsahuje pouze 16 znaků, prosím upravte jej. Komentář musí mít obsahovat minimálně 150 znaků. Tento komentář obsahuje pouze 127 znaků, prosím upravte jej.)
Knapcova
  27. 9. 2012, 15:53
Kniha je myslená dobře, ale text to samé furt dokola. Kdyby G. S. Clason chtěl, kniha by mohla mít o polovinu míň stran a splnila by stejné očekávání.
Plisek
  23. 7. 2012, 14:39
Jako literární dílo o ničem. Jako příručka o zacházení s penězi, pro žáky druhého stupně základní školy ucházející.
Nezdik
  12. 11. 2014, 19:29
Kniha na příběhu muže popisuje, jak by peníze měly vydělávat další peníze. Tuto myšlenku zdlouhavě popisuje, mnohdy i opakuje. Dávám 2,5 hvězdy.
j.g.konecny
  5. 2. 2013, 11:54
Kniha není rozhodně dlouhá a každého asi nezaujme, ale přináší, originálním způsobem, pohled na práci s penězi. Nedávno jsem se setkal se skupinou nezaměstnaných při rekvalifikačním kurzu a myslím, že pro ně by byla kniha ideální. Navrhuje jednoduchá, základní pravidla a při jejich dodržování se jistě může člověk vymotat z nedostatku financí (na nesmysly).
Saphir lune
  6. 11. 2015, 9:55
Pro "začátečníky" a lidi, co chtějí rychle a bezpracně zbohatnout, to jsou určitě praktické a zajímavé rady (jako varování). Líbilo se mi, že to bylo formou příběhů, dobře se mi to četlo.
surokelso
  19. 7. 2013, 15:05
Veľmi dobrá kniha, veľmi jednoducho písaná, čiže to pochopí aj menej zdatný čitateľ. Celé dianie sa odohráva v Byzancii, a naučí čitateľa úplné základy, ako z čo najmenším úsilím ušetriť peniaze, poprípade ako sa dá ušetriť i z toho keď musíme splácať to čo sme si napožičiavali. V podstate je to taká Biblia finančníctva, aspoň tak mi to pripadalo, lebo všetko dianie a užitočné rady sú opísané v príbehoch zo života obyčajných ľudí. Mňa táto kniha motivovala k lepšiemu zaobchádzaniu s financiami, aj keď teraz v lete sa mi to trošku vymklo s pod kontroly. Pár pravidiel som porušil a čo poviete čo sa stalo? Prišiel som o peniaze. :S

dupa
  22. 8. 2012, 23:34
Člověk, který se chce něco naučit, si může vzít plno rad. Ten co se na to díva pesimisticky a jako na pohádku, tak z toho asi těžko něco vytěží..
nikipa
  18. 12. 2011, 14:47
Přinejmenším zajímavé počteníčko :) čte se pěkně, nejedná se jen o suché rady o tom, jak zacházet s penězi. Líbilo se.