Když se zamiluje kůň

Když se zamiluje kůň Originální název: Když se zamiluje kůň : písničky s notami a akordy pro děti i dopělé

Fragment - 2004
ISBN: 80-7200-910-9

Fragment (2004) 80-7200-910-9 93

Písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře - nejen s notami a akordy, ale i s obrázky.

Pasu, pasu písničky -- Chválím tě, Země má -- Horymír -- Skálo, skálo, skálo -- Kdyby se v komnatách -- Statistika -- Holubí dům -- Narozeninová -- Když byla maminka dívčinou -- Vlasy až na záda -- Když se zamiluje kůň -- Holky z Polabí -- Labutě -- Voda, voděnka -- Vodoměrka Věrka -- Vodojem -- Koloběžka -- Šel nádražák na mlíčí -- Moje teta Sylva -- Vlnitý plech -- Pan doktor Janoušek -- Brýle -- Není nutno -- Dělání -- Panský kočí -- Trpasličí svatba -- Stromy -- Zajíc na bobku -- Káča našla ptáče -- Jedličky -- Klouzky -- Datel -- Kamarádka lípa -- Jabloňový list -- Září -- Kdybys byla vlaštovkou -- Pizzicato -- Ta naše hospoda -- Severní vítr -- Zapadání -- Prosinec -- Maminčin perník -- Krabice od čaje -- Tajná místa -- Maškarní plesy -- Strašidýlko Emílek -- Světové Vánoce

Zdeněk Svěrák Zdeněk Svěrák
*28.03.1936

Jaroslav Uhlíř Jaroslav Uhlíř
*14.09.1945

Ances
  29. 5. 2013, 19:17
Dovolím si nesouhlasit se zařazením této "sbírky písniček" do databáze knih. Mám si snad sednou ke své skříni napěchované soubory textů, sbírek etud, ba dokonce i noty pro orchestr (v knižní podobě!!! :D ) a přepsat je na čbdb, abych nahnala pár bodíků do soutěže? :D