Pravidlo čtyř - Záhada Belladonna

Pravidlo čtyř - Záhada Belladonna

Baronet - 2005
ISBN: 80-7214-770-6

Baronet (2005) 80-7214-770-6 332

Vražda spustí řetěz násilí a překvapivých odhalení a před čtenářem se odvíjejí dva fascinující, téměř detektivní příběhy, jež od sebe odděluje půl tisíciletí.

VenDulin85
  7. 8. 2012, 14:02
Toto je něco jako Dan Brown jen pro historiky neboli Mladý Robert Langdon, jak chcete. Koho zaujme hlavní postava, tajemné dílo Hypnerotomachia Poliphili, toho pohltí i ten zbytek. Zároveň si uvědomuji, že to není kniha pro každého, bude to asi s jako určitými filmy či hudbou, má buďto příznivce, nebo odpůrce. Mně zaujala natolik, že jsem si ji koupila, což znamená dost.
Saggi
  7. 10. 2016, 7:28
Tato kniha mi padla do oka při návštěvě antikvariátu, a po přečtení které jsem dlouho odkládala, mám celkem smíšené dojmy, do půle knihy jsem se nemohla odtrhnout, jenže postupem času se alespoň mě zdál děj místy zmatený až nudný... Nicméně přečtení nelituji.
harvel
  29. 9. 2011, 14:52
Jelikož se ani do strany 190 avizované překvapivé odhalení, ani strhující a fascinující příběh nerovinul, tak jsem prostě nevydržela a knihu odložila. Bezbřehá nuda, aspoň pro mě