Kameňák 2

Kameňák 2 Originální název: Kameňák 2

Ikar - 2005
ISBN: 80-249-0660-0

Ikar (2005) 80-249-0660-0 200

Volné pokračování Kameňáku 1, filmu režiséra Zdeňka Trošky, který kritika zatratila a diváci naopak svou návštěvností vynesli na piedestal slávy, se opět odehrává v městečku Kameňákově, kde prožívají své obyčejné osudy obyčejní lidé. Rodina Novákových - táta Pepa, policista, máma Vilma, učitelka, dcera Julča, studentka zdravotní školy, a syn Pepíček, žák základní školy. Dále lord s lejdy, podnikatel Kohn s ženou Sárou a nesnesitelnou tchyní a taky zelinářka s věšteckými schopnostmi. Je tu gymnázium s proutníkem ředitelem a krásným tělocvikářem, nemocnice s všehoschopným primářem a šikovnou psychiatričkou, nevěstinec s pravidelnou klientelou. V Kameňákově žijí důchodci, vojáci, studenti, děti a dospělí, ale především babka Kropáčková, která se díky zázračnému elixíru postará celému městu i sama sobě - o velké vzrušení.

moonchild
  10. 11. 2013, 17:31
Další suprovní film Zdeňka Trošky.Je to bomba.Líbí se mi to až moc.Troška je geniální režisér........