Cesta k vnitřní síle

Cesta k vnitřní síle

Podtitul: Změňtě své myšlení, změníte svůj život

Originální název: Cesta k vnitřní síle

Metafora - 2014
ISBN: 978-80-7359-429-9

Metafora (2014) 978-80-7359-429-9 237
Metafora (2004)

O tom, že ve své mysli skrýváme neuvěřitelnou, netušenou a nesmírně mocnou sílu, dnes už nepochybuje téměř nikdo. O podobných věcech běžně vycházejí tlusté knihy všemožných odborníků, ale jen málo takových, kterým by rozuměl úplně každý. A právě proto přichází se svou prací Barbara Bergerová. Její knížka se netváří ani dost málo ?vědecky?, nepoučuje sáhodlouze a suchopárně, přestože z poznatků nejmodernější vědy vychází. Místo toho předkládá čtenáři rychlé a skutečně účinné techniky, které je doslova hračka ověřit v praxi. Snadno pochopitelné, jednoduché postupy pomohou v řešení zdravotních problémů, tíživé finanční situace nebo životních krizí. Přestože se to zdá neuvěřitelné, ovládneme-li sílu vlastní mysli, můžeme si stvořit doslova jiný ?- samozřejmě že lepší ?- život. Naučíme se odmítat to, co si nepřejeme, a naopak přivolávat do života to, co chceme. O AUTORCE ?Jsme takoví, jaké jsou naše myšlenky,? tvrdí autorka téhle knihy Barbara Bergerová. ?Svůj život můžeme změnit tím, že začneme myslet jinak.? A protože se záležitostmi lidské psychiky a pozitivního myšlení zabývá poměrně dlouho a mnozí již na sobě účinky jejích postupů s úspěchem vyzkoušeli, nezbývá nám než připustit, že za pokus by to určitě stálo.

Barbara Berger Barbara Berger