Prsten pravdy

Poprvé vydáno celosvětově: 2001

BB art - 2005
ISBN: 80-7341-561-5

BB art (2005) 80-7341-561-5 272

Uznávaná autorka detektivek Nancy Pickardová vytvořila v Marii Lightfootové, ženě s nejasnou minulostí a touhou po pravdě, jedinečnou a úchvatnou hrdinku s nesmírnou kuráží a velkým osobním kouzlem. Šokující případ vraždy manželky kněze je pro Marii jako spisovatelku detektivek zajímavým tématem pro psaní. Obviněný kněz nyní sedí na lavici smrti, zatímco jeho bohatá milenka zůstává na svobodě. Marie tuší, že nebylo řečeno vše a vývoj celého příběhu jí přináší děsivé ponaučení - podcenit úmysly zločince může být ve svých důsledcích osudné ...

Nikolka001
  15. 6. 2013, 10:18
Knize dávám 3hvězdičky.Ne díky tomu,že by kniha byla špatně napsaná nebo by měla špatný děj.Je to kvůli tomu,že jsem prostě četla lepší knihy.Knihy u kterých jsem seděla dva dny a ne dva týdny.Kniha mě svým způsobem moc nezaujala,jelikož chvílemi do byla nuda,chvílemi napětí. :) Je to kniha pro nenáročné čtenáře.. :)))