Kompletní ilustrovaná Kámasútra

Originální název: The Complete Illustrated Kama Sutra

Rebo - 2005
ISBN: 80-7234-423-4

Rebo (2005) 80-7234-423-4 320

Kámasútra, klasická hinduistická kniha lásky, představuje co do věhlasu dosud nepřekonané dílo pojednávající o sexu. Byla sepsána téměř před 2000 lety a zabývá se všemi stránkami pohlavního života, včetně principů a technik dosažení rozkoše a společné extáze. Více než 250 vyobrazení- krásných uměleckých děl získaných z muzeí a soukromých sbírek po celém světě stejně jako z autorovy vlastní kolekce – názorně ilustruje různé sexuální pozice a erotické instrukce, které Kámasútra obsahuje. Výsledkem je vzrušující a smyslný čtenářský zážitek, jehož prostřednictvím moudrost Kámasútry ožívá před čtenářovýma očima. (Založil/a: Judyth)

#kultura
Lance Dane Lance Dane
*??.??.????

zelvicka
  21. 3. 2010, 21:26
Ne, že bych chtěl někoho odrazovat od čtení - ale je to míň o sexu než jsem čekal :)
V knize se píše spíše o vztazích a ostatních věcech nějak spojených s milováním.
Zajímavé jsou samozřejmě ilustrace, nad kterými se nejspíš chvíli pozastavíte, i pokud jste knihu otevřeli jen kvůli nim.