Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Pátá profese

87%
4 29
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Pátá profese
Autor:
Originální název: The Fifth Profession

Nejnovější vydání:
Alpress - 2000
ISBN: 80-85859-01-7
Počet stránek: 537
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 3x v oblíbených
v přečtených 61x v přečtených
v knihovně 17x v knihovně
k přečtení 10x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Alpress (2000) 80-85859-01-7 537

Pátá profese je exkluzivní profesí špičkové ochrany, kterou využívají nejmocnější a nejbohatší tohoto světa, superochrany zajišťované speciálně vycvičenými experty, jako je Divoch. Ten nepatří mezi obyčejné osobní ochránce, ale k profesionálně nejzdatnějším superochráncům, a proto musí neustále udržovat náskok před teroristy, únosci a vrahy, aby dokázal zabezpečit pobyt svých prominentních klientů kdekoli a kdykoli na světě.
Divochovým partnerem je zde Akira, mistr samurajského umění a nejbrilantnější osobní strážce v Japonsku. Společně se zavázali ochránit ohroženou Rachel Stoneovou, krásnou manželku velikášského řeckého magnáta, který se zapřísahal, že ji zničí. Brzy si však jak Divoch, tak Akira uvědomí, že byli vtaženi do daleko složitější akce, než je pouze ochrana jediné osoby... (Založil/a: gogen)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Richie
100% 100% 100% 100% 100%
  22. 5. 2015, 19:06
Knihy o Rambovi mi začátkem 90. let učarovaly a později jsem objevil další knihy tohoto vynikajícího autora. Pátá profese byla následující knihou z jeho dílny a potvrdila mi, že Morrell píše prostě skvěle. Knihu řadím k jeho nejlepším - čte se velmi dobře, napětí vzrůstá až do poslední stránky a po dočtení přijde lítost, že je konec. O osobních ochráncích napsal autor později více knih, ale tato mi v hlavě utkvěla asi jako nejlepší - možná proto, že byla první.
Adam Walder
80% 80% 80% 80% 80%
  5. 4. 2012, 1:06
Pokud to tak jde napsat, knihu řadím mezi průměrná Davidova díla. Je docela dlouhá, nabitá tím, co mají jeho fanoušci rádi, to je rychle se odvíjející děj prošpikovaný souboji na život a na smrt, a to nejen střelnými zbraněmi, ale v tomto díle i chladnými zbraněmi. Pro fanoušky rozhodně stojí za přečtení.