Biologie I. v kostce pro střední školy (obecná biologie, mikrobiologie, botanika, mykologie, ekologie, genetika) Originální název: Biologie I. v kostce pro střední školy (obecná biologie, mikrobiologie, botanika, mykologie, ekologie, genetika)

Fragment - 2004

Fragment (2004)

V prvním díle autorky vycházely z osnov platných pro gymnázia a soustředily se na opakování, případně prohloubení učiva obecné biologie, mikrobiologie, mykologie, biologie rostlin, ekologie a genetiky. Učivo obsahující základní pojmy je vyznačeno barevně, resp. tučně, ostatní rozšiřující text je vysázen petitem. Vykládanou látku přibližují obrázky a schémata usnadňující její pochopení.

#jazyky

Tardis
  18. 4. 2016, 9:48
S učebnicí jsem moc spokojena nebyla. Přišla mi podivně koncipovaná, a často skoro srozumitelná. Snad jen obrázky za něco stály.