Dobrodružství včelky Máji

Dobrodružství včelky Máji

Albatros - 1998
ISBN: 80-00-01263-4

Albatros (1998) 80-00-01263-4 61

O tom, jak opustila rodné včelí město, sotva se rozhlédla po světě, o jejích nebezpečných dobrodružstvích, ale také o kamarádech, které na svých toulkách malá včelka potkala, vypráví tato knížka. Je to nejen vtipné, zábavné a napínavé vyprávění, ale i moudré nahlédnutí do života přírody, jejíž součástí jsou i lidé, pro Máju prý - ti nejdokonalejší tvorové na této zemi.

Waldemar Bonsels Waldemar Bonsels

Ariko
  13. 11. 2014, 17:00
Věrná kniha k seriálu a oblíbené ilustrace mojí Johanky. Včelka patří prostě ke stálicím naší knihovny :)
yanniss
  28. 9. 2012, 19:41
Veselá knížka pro malé čtenáře. Z knihy jsem byla jako malá nadšená. Kniha je krásně ilustrovaná. Pokud máte rádi Máju s televizních obrazovek, určitě si přečtěte i tuto knihu.
asxasx
  10. 3. 2012, 20:02
Stějně jako miliony lidí na celém světě znáte možná i vy včelku Máju z televizní obrazovky.
Neposedná, zvědavá, někdy i trochu neposlušná, ale dobrosrdečná a věrná včelka se stala brzy miláčkem diváků i čtenářů. A nejen těch malých.