Dobij si baterky - 100 tipů jak nabrat energii

Originální název: Dobij si baterky - 100 tipů jak nabrat energii

Metafora - 2005
ISBN: 80-7359-776-4

Metafora (2005) 80-7359-776-4 111

Stovka zajímavých nápadů, s jejichž pomocí zaručeně naberete sil. Taky máte všeho až po krk? Jste na dně, hotoví, vyplivnutí, vyždímaní? V dnešním světě nic nového. Zběsilé tempo moderní doby nás často žene až za hranice našich možností a žádá si stále víc a víc. Ale nezoufejte! Přinášíme vám příjemné, ale hlavně účinné řešení. Auto nepojede bez pohonných hmot a mobil taky vypoví poslušnost, když ho nebudeme nabíjet, a úplně stejné je to i s námi. Energii je zkrátka potřeba doplňovat. Jak? Máme pro vás 100 tipů, 100 konkrétních návodů, co dělat, když naše baterky melou z posledního. Pobavíme se u toho a ještě nabereme spousty nových sil. Vtipné fotografie navíc potěší oko, takže už nám nic nebrání vrhnout se zase s vervou po hlavě do života. Knížka se pro své půvabné výtvarné zpracování výtečně hodí jako dárek pro příbuzné, přátele i partnery, zkrátka pro každého, kdo potřebuje zvednout náladu.

Sarah Merson Sarah Merson