Peruánské obrázky

Peruánské obrázky Originální název: Peruánské obrázky

Knižní klub - 2005
ISBN: 80-242-1407-5

Knižní klub (2005) 80-242-1407-5 288

Velká a nádherná země, které bůh dal všechno: zasněžené hory, divoké pralesy, široké, dlouhé řeky, překrásná údolí, jednu z nejsušších pouští na světě, studené, ale velmi bohaté moře i moře tropické, nesmírné nerostné bohatství, báječné lidi, obdivuhodnou historii a především, ohromnou bídu. To všechno je Peru. Rozlehlá země na západním pobřeží Jižní Ameriky, která až donedávna pro nás, Středoevropany, byla jen exotickým přeludem, kdesi na druhém konci světa. Ale dnes již tomu tak není. Mnoho Čechů již tento kraj navštívilo, ale skoro žádný z nich, bohužel, neměl možnost ho poznat důkladně, do hloubky. Viděli jen to, co turisté obvykle obdivují a neměli čas poznat skutečný život v Peru s jeho slastmi i obtížemi. Tato kniha by měla tuto zemi důkladněji přiblížit všem, kteří už ji navštívili nebo se k tomu teprve chystají.

Eva Farfánová-Barriosová Eva Farfánová-Barriosová