Podtitul: Román z Provence

Originální název: Z nebe do ráje

Moba - 2016
ISBN: 978-80-243-6945-7

Moba (2016) 978-80-243-6945-7 280
Moba (2004)

Le Berovi řeší po narození dcerky Florence první partnerskou krizi a Corinova sestra Matilde je zaskočena nečekanými milostnými útoky svého nesnesitelného šéfa. A pak se jednou za úplňku zjeví Bílá paní; duch, který Le Berovým odjakživa věští neštěstí...

Sophie Bérard Sophie Bérard

Šárka Knihomolka
  23. 4. 2016, 21:21
Román Z nebe do ráje mě pohladil po duši. Moc pěkné čtení, oslovil mě víc než první díl. Kapitoly, kde Isabell popisovala své těhotenství a následné mateřství, všechny radosti i strasti s ním spojené, jsem četla opravdu s velkou chutí. Také jsem byla ráda za to, že autorka rozvinula postavu Matilde a mohli jsme nakouknout do života ženy, která si myslela, že už navždy zůstane sama, bez muže a bez lásky. A ten malý nádech nadpřirozena v podobě zjevení Bílé paní vůbec nebyl od věci, naopak, skvěle mi do příběhu zapadl a bavil mě.
Knížku určitě doporučuji všem, kdo mají chuť na odpočinkové, romantické, ale nepřeslazené čtení z nádherného prostředí Provence. Nebudete litovat, to vám zaručuji :) Velké plus získává navíc krásná obálka.