Na mrtvé je spolehnutí

Na mrtvé je spolehnutí Originální název: Na mrtvé je spolehnutí

Moba - 2008
ISBN: 978-80-243-3271-0

Moba (2008) 978-80-243-3271-0 221

Poručík Petr Bort je pověřen ochranou mladé ženy, která patří k mediálním celebritám a občas se propadá mezi drogově závislou spodinu. Je Amélie důležitým svědkem, který má policii pomoci dopadnout a usvědčit bossy drogové mafie, nebo je článkem v nějaké nečisté velké hře? Objevují se i další, zdánlivě spolu nesouvisející zločiny. Poručík Bort začne jednat na vlastní pěst a dostane se při tom mezi ztracené existence, ale taky do prostředí novinářů, sportovních klubů a jejich sponzorů, a hlavně velkých peněz. Při pátrání po jádru věci překračuje svoje pravomoci, čímž vyvolá nelibost svých šéfů, podezření kolegů a stane se nepohodlným podsvětí. Posléze se sám ocitá v nebezpečí života. (Založil/a: skjaninka)

Jirka3
  9. 7. 2016, 15:30
Mám rád knihy s edice původní česká detektivka, ale tento příběh mi něják nesedl. Jak se říká: takové nemástné, neslané.