Poločas manželství se nepíská - Výměna stran však nezbytná

Poločas manželství se nepíská - Výměna stran však nezbytná Originální název: Poločas manželství se nepíská - Výměna stran však nezbytná

Andrej Šťastný - 2005
ISBN: 80-86739-18-X

Andrej Šťastný (2005) 80-86739-18-X 335

Co nám na našich partnerech vadí a co na nich naopak bezmezně obdivujeme, dokážeme i po letech manželství vyjádřit většinou pouze neurčitými pocity. Autorka vybavená nejen zkušenostmi, ale také dobrou znalostí psychologie a sociologie, umí skutečnost pojmenovat precizně a s nadhledem, aniž by se zajíkala nenávistí vůči mužům. Nechybí jí to tiž to hlavní - dávka humoru a tolerance.

Jitulevr
  20. 1. 2013, 17:30
Původně jsem se těšila na knihu, která bude vyprávět o životě s psím kamarádem. Do půlky knihy jsem se musela přemlouvat, abych pokračovala ve čtení. Pak dostal příběh spád a posledních 50 stránek jsem skutečně hltala. Mám ráda příběhy, děj. Popisování, případná feministické a filozofické otázky, na které se spisovatelka dosti často zaměřuje, nejsou pro mě záživné. I tak hodnotím knihu jako vcelku zdařilou:)